ATTO SFP+ 32Gb Fibre Channel Long-wave Single mode

ATTO SFP+ 32Gb Fibre Channel Long-wave Single mode

AT-SFPL-0032-R00
1.355,68 €
 
Amplada (CM)
14.000000
Alçada (CM)
8.000000
Longitud (CM)
20.00
Pes (KG)
1.000000
Sense comentaris
Product added to wishlist
Product added to compare.

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar la seva experiència d'usuari i els nostres serveis mitjançant l'anàlisi de la seva navegació al nostre web. Si continua navegant mostra la seva conformitat amb la nostra política de privacitat i galetes.